Ara
  • Er Ofset Etiket Matbaa

Er ofset matbaa - Etiket nedir :


Etiketler günümüzde her iş kolunda üretim, imalat, satış, pazarlama kısmında olsun, herhangi bir işin sistemli bir hale getirilmesi(stok yönetimi, mal sayımı vb.) olsun, ürünler ile ilgili önemli uyarı ve bilgileri içeren materyaller olarak kullanılmaktadır. Etiket kullanımı çok çeşitlidir. Etiketin kullanım alanları çok çeşitli olmakla birlikte, isteğe göre veya herhangi bir sektörde ki özel bir ihtiyaca göre çeşitli amaçlarda kullanılabilir. Sonuç olarak etiketler üzerilerine ne basılırsa, onunla ilgili bilgi içereceğinden genel olarak bilgi verme amaçlı kullanılmaktadır.

Er ofset matbba - Etiket nedir : Günümüzde kullanım alanlarına göre en çok kullanılan etiketler;

Ürün Etiketleri Yıkama Talimatı Etiketleri Demirbaş Etiketleri Fiyat Etiketleri Ürün logo & marka Etiketi Uyarı Etiketi Barkod Etiketi Etiket Çeşitleri (Türleri)

Etiketler kullanım alanlarına göre adlandırılmakta ancak her sektöre veya iş koşullarına göre kullanılan etiketlerin özel bir adı ve tanımı vardır. Etiketlerin çok çeşitli olmalarının sebebi, her sektörde etiket ve etiketlemeye ihtiyaç duyulması ve buna göre Etiket kullanılmasıdır. Buna göre aşağıda tüm Etiket türlerini bulabilirsiniz.

Etiketler kullanım alanlarına göre adlandırılmakta ancak her sektöre veya iş koşullarına göre kullanılan etiketlerin özel bir adı ve tanımı vardır. Etiketlerin çok çeşitli olmalarının sebebi, her sektörde etiket ve etiketlemeye ihtiyaç duyulması ve buna göre Etiket kullanılmasıdır. Buna göre aşağıda tüm Etiket türlerini bulabilirsiniz. .”

Eco Termal Etiket Semi Termal Etiket Lamine Top Termal Etiket Termal Karton Etiket Hamur Etiket Vellum Etiket Kuşe Etiket Farma Etiket Chromolux Etiket Termal Transfer Etiket Opak Polietilen Etiket Opak Polipropilen Etiket Şeffaf Polietilen Etiket Şeffaf Polipropilen Etiket Data PE Etiket Slwmat Etiket Whitemat Etiket Glosswhite Etiket Floresan Kağıtlı Etiket Gold Kuşe Etiket Metalize Kuşe Etiket (Üst Yüzeyi Metalize Kağıt) Metalize Kuşe Etiket (Yapışkan Yüzeyi Metalize Kağıt) Metalize Plastik Etiket Güvenlik Etiketi (Kırılgan Etiket) RFID Etiket Care Label (Japon Akmaz) Saten Etiket (İpek Asetat Etiket) Tyvek Etiket Non Woven Etiket

8 görüntüleme

FOLLOW US HERE: 

  • Facebook Erofset matbaa
  • Twitter Clean
  • Er Ofset Etiket Matbaa

Er-Ofset Etiket & Matbaacılık San.ve Tic.Ltd.Şti. 
TELEFON: +90 216 306 45 46 
FAX: +90 216 473 68 21 
Gsm: 0546 293 68 88