Ara
  • Er Ofset Etiket Matbaa

Eco Termal etiket, yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir.

Eco Termal etiket, yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Kağıt üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı ile birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir ve bu şekilde Eco Termal Etiket üzerine baskı alınır. Dolayısıyla eco termal etiket üzerine baskı almak istediğinizde ribon kullanmanız gerekmektedir. Direkt termal yöntemiyle kolayca ve daha az maliyet ile etiketinize baskı alabilirsiniz. Nem, alkol, ışık ve ısı gibi dış etmenlere karşı dayanıklı değildir ve bu çeşit dış etkenlere direkt olarak maruz kaldığında kendi kendine kararır. Kararma özelliğinden dolayı hızlı tüketilmesi gereken etiket çeşitlerinden olan bu ürün, nemli ve sıcak olan ortamlarda kullanılmazlar.
Eco Termal Etiket neden tercih edilir ? Bu termal etiketlere baskı termal olarak (ısıyla) yapılır ve bu yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için baskı maliyeti sıfıra yakındır. Yazıcınız termal baskıya uygun, etiketlerinizin kullanımı 6 ayı geçmiyorsa ve etiketi yapıştıracağınız alan hızlı tüketime uygun bir alan ise termal etiketler kullanmanız baskı maliyetinizi düşürecektir.

Eco Termal Etiket genellikle 3-6 aylık bir raf ömrü (kullanım ömrü) vardır. Bayatlayan bir etiket çeşiti olduğu için kısa süreli kullanımlar için idealdir.

Eco Termal Etiket Kullanım Alanları:

Bu etiket cinsi genel olarak kuru gıda, bakliyat, hastane, otomasyon sektörleri gibi hızlı tüketimin bulunduğu sektörlerde kullanılmaktadır.


Ürün Açıklaması

Eko termal etiket, maaliyet bakımından en ucuz etikettir ve kısa süreli kullanımlar için tercih edilmektedir. Eco Termal Etiket; nemli, sıcak, soğuk ortamlar da dayanıklı değildir. Eco Termal Etiket üzerine gerçekleştirilen baskı sürtünme ile kolaylıkla silinmektedir ve kağıt yapısı kolaylıkla yırtılmaktadır. Bu sebepten günlük kullanım için tercih edilmektedir.

Eco Termal Etiket fiyatları için firmamızı arayabilirsi Eko termal etiketler için baskı wax ribon ile gerçekleştirilir. Bu etiketler manav,kasap,şarküteri market vb. işletmelerde terazi etiketi olarak kullanılır. Hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka gibi yerler de sıra numaraları için tercih edilmektedir. Eco termal etiketler maaliyet bakımından en ucuz etiket tipi olduğu için çok fazla tercih edilmektedir. Etiket sıcaklığa ve güneşe maruz kaldığında kararma gösterir. Eco Termal Etiket ölçüleri için firmamızı arayabilirsiniz. Baskılı eko termal etiket, baskısız eko termal etiket ve istediğiniz ölçülerde eko termal etiket firmamız tarafından üretilmektedir. Eko termal etiket fiyatları ve sipariş için bize ulaşın.

2 görüntüleme

FOLLOW US HERE: 

  • Facebook Erofset matbaa
  • Twitter Clean
  • Er Ofset Etiket Matbaa

Er-Ofset Etiket & Matbaacılık San.ve Tic.Ltd.Şti. 
TELEFON: +90 216 306 45 46 
FAX: +90 216 473 68 21 
Gsm: 0546 293 68 88