Firmamız, 2002 yılından bu yana baskılı yada baskısız her tür zemin üzerine uygulanabilen kendinden yapışkanlı etiket üretimini; özel kullanım alanlarında ve barkod yazıcılarda kullanılmak üzere geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır. 

Ekonomik, hızlı ve kaliteli yaklaşımını satış politikası olarak belirleyip Türkiye geneline yaymayı hedeflemiş ve bu yolda ilerlemektedir. 

Firmamız, barkod yazıcı sarf malzemelerinde (etiket, ribbon, yıkama talimatı) yenilik ve gelişmeyi ifade ederek, sektör de daima kaliteli ürünleri ile global pazarda hizmet vermektedir. 

Her firmanın ihtiyacı olan sorunlara anında ve kesin müdahale ihtiyacını göz önünde bulundurarak barkod cihazlarındaki sorun ve arızaları zamanında giderecek teknik servis hizmetimizle öncelikle müşterilerimize etiket ve barkod ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde çözmektedir. 

Firmamız, Etiket, Barkod, Ribon ve Yazarkasa rulosu ihtiyacını gidererek baskılı etiket departmanıylada istendiğinde her çeşit Etiket ve Barkod etiketlerini hazır bir şekildede üretip müşterilerine ulaştırmaktadır.Barkod Etiketleri  Termal Transfer Etiketler  Baskılı Baskısız Etiketler  Yıkama Talimatı

FOLLOW US HERE: 

  • Facebook Erofset matbaa
  • Twitter Clean
  • Er Ofset Etiket Matbaa

Er-Ofset Etiket & Matbaacılık San.ve Tic.Ltd.Şti. 
TELEFON: +90 216 306 45 46 
FAX: +90 216 473 68 21 
Gsm: 0546 293 68 88