• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 Er-Ofset Etiket & Matbaacılık San.ve Tic.Ltd.Şti. 
TELEFON
: +90 216 306 45 46 
FAX: +90
216 473 68 21 
Gsm: 0546 293 68 88 
    • EROFSET KALİTESİ YENİ ADRESİNDE
    • Atalar Mah. Atalar Cad. No: 20/C-D Kartal / İSTANBUL

KARGO ETİKETİKargo etiket
olarak adlandırılan genellikle 100 mm X 100 mm ebatlarında, kısa süreli kullanımlar için (3-6 ay) hazırlanmış olan bu etiketleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Baskı sırasında ribon sarf malzemesine ihtiyaç duymayan eko termal etiket cinsinden üretilen kargo etiketleri, genellikle koliler üzerinde kısa süreli durdukları için etiketin hammaddesi ekotermal’ den dir.


korgo etiketi korgo etiketi korgo etiketi 


Kargo etiket
Eğer göderinizde standart bilgiler dışında ekstra bilgilere de yer verecekseniz; etiket ebatlarını biraz büyültmek gerekmektedir. Genişlik olarak 100 mm’ yi geçmemesini tavsiye ederiz. Fakat uzunluk ölçüsü ile ilgili oynamalar yapabilirsiniz. Örn: 100 mm X 120 mm ölçüsünde veya daha farklı ebatlarda üretim yaptırabilirsiniz.


korgo etiketi korgo etiketi korgo etiketi


Kargo etiket genellikle renkli baskılı olmazlar. Renkli baskı maliyetleri arttırdığı için aylık kullanım adetleri 250.000 ve altında olan firmalar sadece termal baskılı koli etiketleri kullanmaktadır.korgo etiketi korgo etiketi korgo etiketi


Kargo etiket
Koliler kraft olduğundan dış yüzeyi normal bir zemine göre daha pütürlü olacağından, kullanılan hammaddenin yapışkanlık cinsi de buna göre özeldir. Eğer kolilerinizin dış yüzerinde standartın dışında bir özellik mevcutsa; bunu üretim sırasında bildirmeniz gerekmektedir.  

Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket  Kargo etiket